Kadra

Aleksandra Mieszkowska – Kierownik, nauczyciel-wychowawca
Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, na kierunku pedagogika o specjalizacji: pomoc społeczna oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z profilaktyką. Ponadto ukończyła podyplomowe studia z Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
Ola to osoba ciepła i energiczna. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji. Swoją pracę wykonuje z uśmiechem i radością. Dodatkowo pozytywne nastawienie do pracy z dziećmi i uśmiech sprawiają, że szybko nawiązuje kontakt z najmłodszymi przedszkolakami. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne możliwości, zdolności i potrzeby każdego dziecka. Obecnie jest wychowawcą w grypie czterolatków. Otwartość, twórczość i spontaniczność dzieci powoduje, że praca ta daje jej wiele radości i zadowolenia.
Głównym celem zawodowym na kolejne lata to zdobycie kolejnych doświadczeń i kwalifikacji uprawniających do kolejnych działań na rzecz edukacji.
Prywatnie szczęśliwa żona i właścicielka dwóch psów. Uwielbia spacery i wycieczki w nowe miejsca, ciekawą książkę na długie wieczory i dobry film.

Uczestniczyła w następujących kursach i szkoleniach:

  • Kurs dla kierowników wycieczek szkolnych
  • Kurs – „Specjalne potrzeby edukacyjne, wychowawcze i zdrowotne dzieci w wieku przedszkolnym”
  • Kurs „Coś z niczego – twórcze, ciekawe zabawy plastyczne”
  • Szkolenie – „Pierwsza pomoc niemowlętom i dzieciom w wieku do lat ośmiu”
  • Szkolenie – „Metoda Dobrego Startu – zabawa ruchowa z piosenką”

Justyna Sługocka – Pomoc nauczyciela-wychowawcy
Z wykształcenia jestem Pracownikiem Socjalnym oraz Technikiem Prac Biurowych. Doświadczenie zawodowe zdobyłam jako wychowawca w Państwowym Domu Dziecka oraz w świetlicach socjoterapeutycznych. Pełniłam również funkcję wychowawcy na kolonii letniej. Jestem osobą solidną, odpowiedzialną, uczciwą łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi i współpracownikami. Uwielbiam pracę z dziećmi staram się zapewnić im poczucie bezpieczeństwa oraz dbam o miłą atmosferę w grupie i właściwe relacje . Praca w przedszkolu daje mi dużo satysfakcji a jednocześnie jest sporym wyzwaniem.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Moje zainteresowania to ciekawa książka dobry film oraz kulinaria.
Motto: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak


Martyna Sozańska- Asystent nauczyciela-wychowawcy
Ukończyłam studia licencjackie o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Gorzowie Wlkp. Jestem także absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, na kierunku pedagogika o specjalizacji resocjalizacja z poradnictwem specjalistycznym. Podczas studiów odbyłam praktyki zawodowe, które pozwoliły mi bliżej poznać środowisko szkolne i przedszkolne. Swoją pracę z dziećmi rozpoczęłam w Niepublicznym Przedszkolu w Siedlisku na stanowisku pomoc nauczyciela. Od września 2016 roku prowadzę najstarszą grupę „Krasnoludki”. Jestem osobą miłą, ciepłą i wrażliwą. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, ponieważ robię na co dzień to, co lubię. Radość sprawia mi to, że mogę towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu otaczającego nas świata. W swojej pracy dążę do stworzenia dzieciom warunków umożliwiającym prawidłowy rozwój, poprzez czytanie książeczek oraz wspólne zabawy, jak również zapewnienia im bezpieczeństwa. Spędzanie czasu z dziećmi daje mi ogromną radość i pozytywną energię.
Zainteresowania: nałogowa pasja czytania. Jednym z moich marzeń, które właśnie realizuję, jest stworzenie domowej biblioteki.


Agnieszka Frąckowiak – Nauczyciel-wychowawca
nauczyciel mianowany z piętnastoletnim stażem pracy z dziećmi. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna na Uniwersytecie Zielonogórskim, studia podyplomowe z Terapii Pedagogicznej oraz posiada tytuł muzyka instrumentalisty w dziedzinie fortepianu.Uwielbia pracę z dziećmi, ponieważ każdy dzień jest jedyny i niepowtarzalny a obserwowanie postępów i rozwoju małych wychowanków sprawia jej ogromną satysfakcję i radość.
W życiu i pracy kieruje się mottem:
„Idź przez życie śmiało i miej byczą minkę. Łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę!”


Klaudia Babij – Pomoc nauczyciela-wychowawcy
Ukończyłam Technikum Architektury Krajobrazu. Jestem osobą ciepła,radosną i otwartą. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich uwagę i sympatię. Uwielbiam pracę z dziećmi, daje mi ona dużo satysfakcji oraz sprawia przyjemność. Jestem osobą aktywną. Regularnie uczęszczam w treningach piłki nożnej.