Elżbieta Muszka-Knoblauch – Nauczyciel-wychowawca
Pracę z dziećmi rozpoczęła 10 lat temu, początkowo jako opiekun świetlicy, następnie jako nauczyciel i wychowawca w przedszkolu. Posiada dyplom licencjata pedagogiki ze specjalnością pedagogika lecznicza i terapia pedagogiczna. W 2011r. ukończył Wyższą Szkołę Humanistyczną, na której studiowała Wychowanie Przedszkolne i Edukację Wczesnoszkolną. Jest  młodą i ambitną osobą, która stara się zawsze wykonywać powierzone obowiązki z precyzją i zaangażowaniem. Łatwo nawiązuję kontakty i lubi pracować z dziećmi. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyła się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości. Główną zasadą, jaką kieruję się w pracy z dziećmi jest ich dobro. Stara się stworzyć im warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju.
Motto: „Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze.”  – B. Cage


Maria Maksymów – Pomoc nauczyciela-wychowawcy
Pani Maria posiada wykształcenie średnie, pracuje w przedszkolu od 2011 roku. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą, sumienną i obowiązkową. Współpracuje z Panią Elą troszcząc się o prawidłowy rozwój naszych przedszkolaków. Pani Maria dba również o to, aby przedszkolne sale świeciły czystością. Jest entuzjastycznie nastawiona do życia oraz do innych ludzi,
a w szczególności do dzieci – ze względu na ich bezbronność, szczerość i chęć poznawania otaczającego świata. Praca z dziećmi przynosi jej wiele satysfakcji, a dzięki otwartości, świetnie nawiązuje z nimi kontakt. Uważa, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich podchodzi indywidualnie.