Maria Domagała

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu. W swojej wieloletniej pracy w szpitalu opiekowałam się m.in. najmłodszymi pacjentami. Dzięki temu poznałam sposób myślenia i wrażliwość dzieci. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi.

 

 

 


Ilona Krysik

Jestem absolwentką Szkoły Medycznej o kierunku opiekunka dziecięca. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując jako opiekunka dziecięca w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii, a także na praktykach w ramach nauki szkolnej. Jestem osobą spokojną, ciepłą i zaangażowaną w wykonywanie swojej pracy. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi oraz z ich rodzicami. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości, co motywuje do działania. Zawsze kieruję się dobrem dziecka, dbając o to, aby dać mu to co najlepsze dla jego rozwoju. Doświadczenie, które zdobyłam, nauczyło mnie, aby do każdego dziecka podchodzić indywidualnie, mając na uwadze jego potrzeby w każdej sferze rozwoju.

 


Paulina Maćkowiak

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie. Podczas nauki odbywałam praktyki zarówno w przedszkolu jak i w szkole. Doświadczenie zawodowe zdobyłam nie tylko podczas praktyk, ale także w życiu prywatnym. Mam synka, którego bardzo kocham i spędzam z nim dużo czasu.Jestem osobą spokojną, ciepłą, otwartą, odpowiedzialną, wrażliwą. Szybko nawiązuje kontakt z maluszkiem dlatego też praca ta daje mi wiele satysfakcji i spełnienia się w tym co robię. Ważne jest aby maluszek zawsze był radosny, miał uśmiech na twarzy.

 


Małgorzata Szulc

W 2009 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Wychowanie Fizyczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie (WF z edukacja zdrowotną). Studia magisterskie kontynuowałam w Poznaniu na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe o specjalności: Psychologia w zarządzaniu bezpieczeństwem – w różnych aspektach życia. Obecnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych na kierunku pedagogicznym – Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Zanim podjęłam pracę w żłobku Wesoły Domek pracowałam jako animator na bawialni dla dzieci. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji oraz energii, a spontaniczność, entuzjazm i szczerość płynąca od maluchów zachęca do odkrywania razem z nimi tajników otaczającego nas świata. Jestem osobą spokojną, cierpliwą i łatwo nawiązująca kontakt z podopiecznymi.