Natalia Kucofaj – nauczyciel-wychowawca grupy „Motylki”

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Praca nauczyciela jest nie tylko moim zawodem, ale także pasją. Sprawia mi mnóstwo radości i satysfakcji. Jestem pogodną i zawsze uśmiechniętą osobą. Kluczowym elementem w pracy z dziećmi jest dla mnie stwarzanie sytuacji, umożliwiających samodzielne doświadczanie.

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi działać, a zrozumiem.”.

 


Iwona Niziałek – asystent nauczyciela w grupie „Motylki”

Wykształcenie średnie ogólnokształcące. Jestem optymistycznie i entuzjastycznie nastawiona do pracy z dziećmi. Swoim zachowaniem staram się stworzyć klimat i atmosferę aby dziecko mogło być radosne i szczęśliwe.

„Dziecko to też człowiek – tylko że mały”.


 

 

Marzena Borkowska – Kierownik, nauczyciel-wychowawca grupy „Słoneczka”

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie, na specjalności Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. W pracy z dziećmi cechuje mnie cierpliwość, konsekwencja, kreatywność, uśmiech i zabawa. Dużo czasu poświęcam na organizowanie takich sytuacji edukacyjnych aby uwzględniały indywidualne potrzeby moich przedszkolaków. Uwielbiam organizować różnego rodzaju imprezy, wycieczki a przy okazji poznawać twórczych ludzi, którzy często są dla mnie inspiracją. W pracy nad rozwojem moich wychowanków, stawiam na współpracę z rodzicami.

„Dzieci są szczęściem, które spotykam na swojej drodze zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.”


Natalia Kopeć – asystent nauczyciela w grupie „Słoneczka”

Ukończyłam Szkołę Średnią o kierunku usługowo-gospodarczym. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, uwielbiam obserwować dzieci jak się rozwijają i nabierają doświadczenia a także ile w to wkładają pracy i zaangażowania. Jestem osobą pogodną, sumienną i cierpliwą, łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i rodzicami. Swoją pracę wykonuję z uśmiechem i radością.

„Nauczanie polega na wysłuchaniu niemal wszystkiego bez utraty cierpliwości, czy pewności siebie.”

 


Magdalena Żachowska – nauczyciel-wychowawca grupy „Sówki”

Jestem osobą wrażliwą, otwartą, łatwo nawiązującą dobry kontakt z dziećmi. Obecnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych z Edukacji Elementarnej i Terapii Pedagogicznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Cieszy mnie wspólne odkrywanie z dziećmi tego, co nowe i nieznane. Jednocześnie mam świadomość, że każdy dzień pracy z dziećmi to nowe, trudne wyzwanie. Największą radość czuję jednak wtedy, kiedy widzę uśmiech na dziecięcych buźkach.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

 


Magdalena Urbańska – asystent nauczyciela w grupie „Sówki”

Ukończyłam szkołę średnią na kierunku ogólnokształcącym. Jestem osobą pogodną, zawsze uśmiechniętą, cierpliwą i sumienną. W pracę wkładam wiele zaangażowania. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi.

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”

 

 


Elżbieta Turek – nauczyciel-wychowawca w grupie „Żabki”

Ukończyłam Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, oraz Lubuską Akademię Nauczycieli w Zielonej Górze na kierunku „Diagnoza i terapia pedagogiczna”. Obecnie kontynuuję studia również na LAN na kierunku „Integralne nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne”. Lubię pracować z dziećmi, nauczanie to moja pasja. W swojej pracy dużo czasu poświęcam pracy indywidualnej z dzieckiem. Uśmiech i szczerość dzieci są dla mnie bezcenne.

 

 


Justyna Danelkiewicz – asystent nauczyciela w grupie „Żabki”

Ukończyłam Technikum o kierunku Technik Kucharz w Głogowie. Jestem osobą spokojną, ciepłą i zaangażowaną w wykonywanie swoich zajęć. Łatwo nawiązuje przyjazne kontakty z dziećmi, zyskując ich uwagę i sympatię a moją mocną stroną jest zabawa z dziećmi i uśmiech na twarzy. Staram się zapewnić im poczucie bezpieczeństwa oraz dbam o miłą atmosferę w grupie.

„Pokochaj jak swoje i traktuj tak, jakbyś chciał, żeby było traktowane twoje.”

 


Joanna Gładysz – nauczyciel -wychowawca grupy „Skrzaty”

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, Kierunek Pedagogika, specjalizacja Animacja Kultury i Sportu oraz absolwentka studiów podyplomowych na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, o specjalizacji Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w przedszkolach w Polsce, jak również poza jej granicami. Przez trzy lata byłam wychowawcą w polsko-angielskim przedszkolu w Anglii, gdzie poznałam ciekawe metody pracy, które teraz stosuję w działaniach ze swoją grupą.
Jestem osobą, która lubi ludzi, dlatego praca wśród dzieci, rodziców i opiekunów oraz innych pedagogów sprawia mi tak wielką radość. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i zaangażowanie w to, co się robi. Co jeszcze mogę powiedzieć o sobie? Myślę, że to jaka jestem, najlepiej obrazuje moja codzienna praca.

 


Katarzyna Safin – asystent nauczyciela w grupie „Skrzaty”

Posiadam wykształcenie średnie ogólnokształcące. Jestem opiekuńcza, odpowiedzialna i miła. Z natury jestem osobą pogodną z poczuciem humoru. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo radości i satysfakcji.

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”